Bayraktar Ticaret İş Başvuru Formu
İndir
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Hayalinizdeki iş sizi bekliyor!

Bayraktar Ticaret Merkezini ve diğer depolarımızı tasarlarken önceliğimiz yaşayan yerler olmasıydı. Çalışma alanı kadar dinlenme ve sosyalleşme alanlarına da özen gösteriyoruz. Bu sayede yaşayan bir işyerine biraz daha yaklaşıyoruz fakat yaşayan işyeri için en önemlisi her zaman insan. Bu nedenle Bayraktar Ailesinin her ferdinin rahat edebileceği ortamları hazırlamak öncelikli amacımız.

Kurum kültürümüz gereği yıllardır sağladığımız aile olabilme halini Bayraktar'ın tüm birimlerinde sürdürüyoruz. Bu sayede aramızdaki iletişimin gücü ve çalışma ortamımızdaki enerji, huzurlu bir ortamda işimizi profesyonelce yapmamızı sağlıyor. Sahip olduğumuz stresten uzak çalışma koşulları ve şirket içi etkinliklerimiz, Bayraktar’da bitmeyen dostlukların doğmasını da sağlıyor. Her geçen gün genişleyen ekibimiz bize yeni renkler getiriyor.

Sürekli büyüyen Bayraktar Ailesi, kariyer anlamında da birçok fırsat barındırıyor. Mesleki ve kişisel gelişim konusunda birçok tecrübe kazandıran Bayraktar Ticaret, kariyerinin başındaki gençler için iyi bir başlangıç, deneyimli profesyoneller için de uzun bir kariyer yolu sunuyor.

Bugün birbiri ile uyumlu ve takım ruhuyla çalışabilen 180+ kişilik büyük bir aileyiz siz de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz başvurularınızı bekliyoruz.

e-Posta

ik@bayraktarticaret.com adresine CV yollarak bize ulaşabilirsiniz.

Mail Gönder

LinkedIn

LinkedIn üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

LinkedIn Sayfamız