Hakkımızda

1979 Yılından Günümüze

BAYRAKTAR TİCARET

Firmamız Bayraktar Ticaret, 1979 yılında Mehmet BAYRAK tarafından Çanakkale Ayvacık ilçesinde kurulmuş olup 1993 yılına kadar Çanakkale ve Balıkesir il ve ilçelerine Gıda toptancılığı alanında faaliyet göstermiştir.

1993

Gıda Toptancılığını tasfiye edip içecek gurubuna yoğunlaşarak Coca-Cola ve Efes Pilsen distribütörlüklerini alarak Ayvacık, Ezine, Bozcaada ilçelerine dağıtım hizmeti vermeye başlamıştır.


1994

Bayraktar Ticaret distribütörlüklerine JTI (Japon Tobacco International) Tütün Ürünlerini bünyesine katarak Çanakkale ili ve İlçelerine hizmet vermeye başlamıştır.


1999

JTI Tütün Ürünleri dağıtım bölgesini genişleterek Balıkesir ‘in Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık İlçelerinide bünyesine katmıştır.


2007

MEY alkollü içecek distribütörlüğünü alarak Çanakkale il ve ilçeleri ve Balıkesir ‘in Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık İlçelerine MEY ürünlerinin dağıtımını üstlenmiştir.


2012

Bayraktar Ticaret, Coca-Cola İçecek ürünleri dağıtım ağına Çanakkale ili ve Lapseki, Eceabat ilçelerinide bünyesine katmıştır. Aynı yıl içerisinde Efes Pilsen distribütörlüğünü genişleterek Efes Pilsen ürünlerini Çanakkale ‘nin Biga ve Çan ilçelerini de dağıtım ağına eklemiştir. Yine 2012 yılı içerisinde MEY distribütörlüğünü genişleterek Balıkesir ili ve İvrindi, Savaştepe, Sındırgı, Bigadiç, Dursunbey, Kepsut, Balya, Susurluk, Gönen, Manyas ilçelerini bünyesine katmıştır.


2013

Efes Pilsen distribütörlüğünü genişleterek Balıkesir ‘in Gönen, Manyas ve Bandırma ilçelerininde dağıtıma başlanmıştır.


2016

Efes Pilsen distribütörlüğünü genişleterek Çanakkale ili Lâpseki Eceabat, Balıkesir Susurluk ve Bursa ‘nın Kemalpaşa ve Karacabey ilçelerini dağıtım ağna eklemiş olup aynı zamanda Tadım ürünlerinin Çanakkale İl ve ilçelerinde dağıtım alanına ekleyen Bayraktar Ticaret, Çanakkale, Balıkesir il ve ilçelerinde oldukça geniş bir coğrafi alanda müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

BAYRAKTAR TİCARET

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Temel ilkemiz müşteri mutluluğudur. Müşterilerimize koşulsuz mutluluk sağlayacak hizmetler sunmak, sektörün lideri olmak, şeffaflık ilkesine uymak, sosyal sorumluluk çerçevesinde doğayı ve çevreyi korumayı topluma karşı önemli bir görev kabul etmek.

Vizyonumuz

Müşterilerine mükemmel hizmet veren, dağıtımını üstlendiği dünyaca ünlü marka ürünlerin bütün pazarlara zamanında ve güvenle ulaştıran şirket olmak.Kararları fikir birliği ile almak, çalışanların katılımına önem vermek.

Neden Bayraktar?

Kaliteli Hizmet

Kaliteli bir hizmet sunmak bizim iş yapış şeklimizdir, çünkü kaliteli hizmet bizleri başarıya götüren yoldur.

Fark Yaratmak

Açık fikirliliğimiz, yaratıcı çözümlerimiz ve çeşitliliğin gücü ile her zaman daha iyisini yapabileceğimizi biliriz.

İş Birliği

İş ortaklarımıza verdiğimiz değer, güven ve saygı işbirliğimizin temelidir. Birlikte düşünür birlikte adım atarız.

Dürüst-Samimi

Herkese karşı dürüst, adil, şeffaf ve sorumluluk sahibi olmayı taahhüt ederiz. Sözümüzün arkasındayız ve tutarlıyız.

“Tüketicilerimize her yaşam tarzına ve duruma uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu amaçla tüketicilerimizin değişen tercihlerine uygun tatları sunabilmek için markalarımızı ve sunduğumuz tatları artırarak ürün portföyümüzü geliştirmeye odaklanıyoruz.”

Mehmet BAYRAK

Kurucu

PARTNERLERİMİZ
BERABER DAHA İLERİYE!

Sayılarla Bayraktar Ticaret

0 mükellefimizle büyük bir aileyiz

0 aylık
sipariş teslimi.

0 farklı ürün
çeşidi.

0 bölge
deposu

0 araçlı
hizmet filosu

0 çalışanımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.